Jak pracovat s prémiovými nahrávkami?

Co všechno najdete v sekci prémiové nahrávky? Jak si nahrávky stáhnout nebo spustit? A jak s nahrávkami pracovat, abyste se díky nim naučili anglicky co nejefektivněji? Odpovědi na tyto otázky najdete tady. 🙂

Video si můžete zvětšit na celou obrazovku pomocí symbolu vpravo dole, který se zobrazí poté, co video spustíte. 😉

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Markét
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Bez znalosti angličtiny si už nedovedu svůj život představit. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře
 1. Eva Frýdlová napsal:

  Ahoj Markéto,
  moc děkuji za vyčerpávající instruktáž a doufám, že spolu se všemi nabízenými složkami v jednotlivých lekcích bude moje studium skutečně efektivní.
  Tento způsob studia mi vyhovuje hlavně z důvodu časové flexibility, kdy si vše mohu přizpůsobit vlastnímu volnému času a naplánovat tak, abych se mohla tomuto studiu intenzivně věnovat určitou dobu každý den.

  • Markéta Růžičková napsal:

   Ahoj, Evo,
   držím palce, doufám, že se vám bude s nahrávkami dobře učit. Moc by mi to udělalo radost, kdybychom si někdy mohly popovídat anglicky. :))

  • Milan Novotný napsal:

   Nejlépe doplnit výzvou 100 deys with English. Zdraví Milan

 2. Milan Novotný napsal:

  Markét TEĎ jsem Vám chtěl napsat, zda by nešlo video kurz z youtube stahnou ze stránek EHP. Otevřel jsem EHP a NĚKDE jsem četl, že někomu děkujete, že vám tento dotaz vznesl a že jste na EHP video umístila ke stažení. Je to strašné, ale já nenašel ani odkazy ke stažení ani znova to Vaše písání………….. Dneska jsem chtěl požádat kamaráda, aby mi předvedl, jak z youtube stahuje….tak raději počkám snad až ten článek zase najdu…… Začínám 4th lekci. Píši to sem aby to posložilo dalším.
  Milan

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.